DREWNO OLIWNE Zestaw Do Przypraw

ZESTAW DO PRZYPRAW Z DREWNA OLIWNEGO


SYMBOL: PS98
WYMIARY: 19 X 18 CM


ZESTAW DO PRZYPRAW POSIADA KARAFKI NA OLIWĘ I OCET, SOLNICZKĘ, PIEPRZNICZKĘ, ORAZ CUKIERNICĘ Z ŁYŻECZKĄ ORAZ PODSTAWKĘ Z PORĘCZNYM UCHWYTEM. KARAFKI MAJĄ WYCIĄGANE KORKI, DZIĘKI CZEMU ŁATWO JEST JE UZUPEŁNIAĆ, A ICH WĄSKIE DZIÓBKI UŁATWIAJĄ DOZOWANIE OLIWY I OCTU. ZESTAW WYKONANY JEST ZE SZKŁA I DREWNA OLIWNEGO.

  • Code: PS98
  • Manufacturer: DREWNO OLIWNE
  • Availability: None None  (0 szt.)
  • €159.00
  • szt.
    Out of stock

ZESTAW DO PRZYPRAW Z DREWNA OLIWNEGO


SYMBOL: PS98
WYMIARY: 19 X 18 CM


ZESTAW DO PRZYPRAW POSIADA KARAFKI NA OLIWĘ I OCET, SOLNICZKĘ, PIEPRZNICZKĘ, ORAZ CUKIERNICĘ Z ŁYŻECZKĄ ORAZ PODSTAWKĘ Z PORĘCZNYM UCHWYTEM. KARAFKI MAJĄ WYCIĄGANE KORKI, DZIĘKI CZEMU ŁATWO JEST JE UZUPEŁNIAĆ, A ICH WĄSKIE DZIÓBKI UŁATWIAJĄ DOZOWANIE OLIWY I OCTU. ZESTAW WYKONANY JEST ZE SZKŁA I DREWNA OLIWNEGO.Włoskie, ręcznie robione naczynia i akcesoria kuchenne z drewna oliwnego. 
To owocujące oliwkami drzewo od wieków towarzyszy historii ludzkości. W starożytności, jako dar bogini Ateny, otoczone szczególną czcią i troską stało się symbolem pokoju oraz zwycięstwa. Cenione nawet bardziej poza sferą religijną, znalazło swoje zastosowanie w produkcji przedmiotów codziennego użytku.

Prezentowane przez nas wyroby są efektem wieloletniej pasji i profesjonalizmu, kształtowanych przez dwa pokolenia rzemieślników. Ich doświadczenie i znajomość drewna zaowocowały powstaniem unikalnych i użytecznych produktów, które idealnie wkomponują się w każdą kuchnię.

 

Wyprodukowano we Włoszech.

Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce.